Geç Gelen Bir Yazı: 2016 Moda Trendleri

Geç Gelen Bir Yazı: 2016 Moda Trendleri

Malumunuz yıldan yıla değişerek heyecanımızı canlı tutan meselelerin başında moda geliyor. Ben bu sene modayı biraz geriden takip ederek yaza doğru 2016 trendlerinin neler olduğunu araştırmaya başladım. Geç olsun güç olmasın ama değil mi? Tam bu devrede “Şık ve Güzel Görünmek İsteyen Kadınlar İçin “2016’nın Moda Trendleri” incelemesi ile karşı karşıya geldim. Kör istedi bir göz, Allah verdi iki göz durumları yani. Madem onlar incelemişler ben de onlardan ilham alarak sizlerle bu yılın moda trendlerini paylaşmaya karar verdim.

2016-Moda-Trendleri-960px

Bu yıl da bol pantolon modasının devam ettiğini bir kez daha belirtmek isterim, geçen seneden gelen akımın hız kesmeden sürdüğünü görmek beni pek bir mutlu etti. Özellikle bilekte bitenleri benim favorim ama siz diz altında bitenlerine de bakmadan geçmeyin.

Omuz modasına dikkat! Kış ayları boyunca üşüyerek de olsa omuzlarımızı sergilediğimiz pencereli kazaklar hava ısındıkça yerlerini askılı elbiselere, tişörtlere ve bluzlara bırakıyor. Üstelik bazı parçalarda bol miktarda asimetrik kesime rastlamak mümkün! Bu tarz kıyafetlere havalar serinledikçe montlar da aynı şekilde eşlik etmeye devam edecek.

Omuzlarımızı bir gün sergilerken bir başka gün karpuz kollu giysilerle şahlandıracağız! Romantizm ve asaletin en tatlı haline hazır mısınız?

Bu yıl kıyafetlerimizde ve aksesuarlarımızda püskül ve tülün egemenliği var! Geçen yıldan başlayan püskül modası bu yıl yanına tülleri de alarak giysilerimizi hareketlendirmeye devam ediyor.

Havalar serinlerken üzerimize geçirdiğimiz kazakların kollarının uzun olmasına artık dikkat edeceğiz. Kazaklarımız, ellerimizin üzerine kadar inerek bizleri daha şuh ve romantik görünüme kavuşturmaya kararlı!

2016 yılında kat kat giyinmeye devam edeceğiz. Maksat sadece üşürken kendimizi korumak değil aynı zamanda rahat edeceğimiz şekilde tüm kıyafetlerimizi bir araya getirmek. Bunları giyerken renk uyumsuzluğu meselesini kafanıza takmayın zira bu yıl tüm renkler birbirleriyle barış halinde! Hem daha fazla renkten kime zarar gelebilir ki?

Kendi adıma son derece severek okuduğum bu infografik sayesinde sizlere de derli toplu bir analiz yapabilmenin haklı gururunu yaşadım az evvel. Tam şu anda da bu infografiği yapanları kontrol ettim ve karşıma Hepsiburada ekibi çıktı! Sanki yazı yazacağımı duymuşlar gibi karşıma çıktıkları için hem kendilerine hem de hayata teşekkür ediyorum!

 

Prev Yaz Bakım Dosyası: Cilt Bakım Önerileri
Next Yaz Bakım Dosyası: Canlı ve Parlak Saçlar İçin Bakım Önerileri

About Author

Admin

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!

Leave a Comment